Vajinismus Kaderiniz Değil!

Kabusunuz Vajinismus aslında çözümü kolay genellikle psikolojik kökenli bir rahatsızlıktır. Problemin alt katmanlarını incelediğimizde geçmiş yaşamınızdaki kötü olaylar ve çevrenin üzerinizdeki etkisi etkilediği görülmektedir.

Konuya özel vajinismus tedavisi web sitesi hazırladık burada etraflıca problemin sebebi, evreleri, türleri, tedavi yöntemlerini anlatık.  Vajinismus hakkında detaylı bilgi almak için bağlantıyı tıklayın.

Vajinismus rahatsızlığı için jinekolog kontrolünden geçtiyseniz ve biyolojik olarak bir sorun bir tespit edilmesi ise artık bir psikologla görüşme vakti gelmiş demektir.

Sonumut vajinismus merkezi olarak toplum kurallarımıza bağlı olarak zorlayıcı hiçbir ödev vermiyoruz. Hatta merkezlerimizde sadece çift olarak terapilere katılıyorsunuz.

Yaşadığınız problem hakkında detaylıca kadın ve erkek olarak sizleri dinliyoruz. Cinsel birleşmenizi etkileyen gerek kadının ilişkiye girememe korkusunu yenmesi için bilgilendirmeler yapıyoruz. Kimi zamanda erkekte erken boşalma, sertleşme sorunlarına bağlı durumlarda erkek içinde terapiler uyguluyoruz.

Merkezde terapileri tamamladınız mı evinize gidiyorsunuz, kendi güvenli ortamınızda, rahat hissettiğinizde cinsel birleşme denemeleri yapıyor ve kısa sürede çözüp mutlu evliliğinize devam ediyorsunuz.

Vajinismus için tek bir model uygulamamız yoktur, danışanın durumuna göre 5 aşamada kalıcı vajinismus tedavisi yapıyoruz.

Merkezlerimizde kesinlike parmak egzersizleri kullanılmamaktadır. Tamamen bilişççi davranışcı terapilerle vajinismusu çözmenize yardımcı oluyoruz.

Vajinismus tedavi tekniğimizi detaylıca okumak için www.vajinismustedavimerkezi.org adresini ziyaret edin sonra isterseniz ücretsiz ön görüşmeyle yüz yüze çift olarak seansa katılın.

Binlerce danışan terapilere katılarak çözdü 20 yıllık deneyimimizle sizde başarabilirsiniz, hemen bizi arayın 0555 325 5929 veya e-posta atın info@sonumut.com.tr

TOP