Uzm.Psikolog Asım EREN

SEVGİLİ PANİK ATAK-KEKEMELİK-VAJİNİSMUS OKUYUCULARIM,
Merhaba, Öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. 1970 Yılında İzmit te doğdum. Doğduktan kısa bir süre içinde göz içindeki damarların kuru olduğu anlaşıldı. Hareketli, yerinde duramayan, toplum tabiriyle oldukça afacan ve bir o kadar neşeli bir çocukluktan sonra ilköğretimimi İstanbul da görme engelliler okulunda okudum.

Ortaokulu Ankara da, liseyi Ankara Atatürk lisesinde başarılı ve parlak bir öğrenci olarak bitirdim. Üniversite eğitimimi Ankara Hacettepe Üniversitesinde Psikoloji Bölümünü okuyarak tamamladım. Yüksek lisansımı İstanbul Maltepe Üniversitesinde yaptım. Yaklaşık on üç yıl Saraybahçe Belediyesi Kreş Müdürlüğünde Psikolog olarak hizmet verdim. Uzun yıllardan beri kendi özel iş yerimde, konuşma bozuklukları, panik atak ve bir çok psikolojik konuda halkı bilinçlendirmekteyim. Zaman zaman okullarda, gazetelerin köşe yazılarında ve yerel, ulusal kanallarda insanları yapmış olduğum psikolojik araştırmalar konusunda bilgilendirmekteyim.

Ayrıca Yeditepe Üniversitesin de Hipnoz eğitimi de aldım. Hipnoterapistim.

Eğitim ve çalışmalarımdan kalan zamanlarda kişisel gelişim kitapları okumayı seviyorum, satranç oynamak, yürüyüş, yüzme gibi sporların yanı sıra amatörce ud çalıyor müzik dinliyorum. Vakit buldukça ülkemde ve yurt dışında gezilere katılıyorum. Tarihi, sanatı, bilim ve teknolojiyi yakından takip ediyorum. Neşeli ve espirili olduğum kadar duygusal bir yapım var.

Sertifikalar
TOP