Panik atak sorunu olup evden çıkamıyorum, ben şimdi nasıl giderim yada benim gelebilme ihtimalim yok diyorsanız bizler size geliyoruz.

1 Günlük Panik Atak Seansı Nedir?

Uzun yıllardır panik atak ile mücadele ediyorsunuz, doktor doktor geziyor, en yeni ve iyi ilaçları takip ediyor ve kullanıyorsunuz ancak hala bir ilerleme olmadı mı? Belki de çareniz yeni doktor ve yeni ilaçlar değildir. Bugün sizin için 1 tam günlük panik atak seansı hazırladık. 1 tam günlük panik atak seansına katıldığınız 3 aşamada panik atak'tan kurtulacaksınız.

FARKINDALIK ARTIRMA

Hz.Ali korkunun temelinde bilmemek yatar der. Panik atak gibi sorunlarda ise aynı zamanda bilinç altımızında bilmesi gerekir. Belirsizlik korkuyu belirler ilk olarak panik atakla ilgili belirsizliği ortadan kaldırıyoruz ve negatif düşüncelerden sizi arındırmaya başlıyoruz. Böylece kalp krizi geçireceğim, öleceğim, kontrolümü kaybedeceğim, bayılacağım gibi negatif düşüncelerinizin sebeplerini bileceksiniz.DUYGU ve KORKU KONTROLÜ

Duygularımız vücudumuzda yanma, sıcaklık, baş ağrısı, uyuşma, karıncalanma şeklinde ortaya çıkan enerjilerimizdir ve çocukluk döneminden itibaren içimize attığımız, bastırdığımız kaygı, korku, endişe, sıkıntı, stres ikincil duygular duygularımızı etkilerler. Hayatımızı karartan şey yıllar içinde içimizde bastırdığımız, serbest bırakmadığımız duygularımızdır. Bizler tekniklerimizle duygularını kontrol etmeyi ve korku duygusunu boşaltmanız için teknik öğretiriz ve uygulamalarla birkaç dakika içinde korkudan eser kalmaz.

HİPNOZ İLE BİLİÇALTI PROGRAMLAMA

Farkındalık ve duygu kontrolü öğretildikten sonra bilinçaltını da eğitmek lazım. Bilinçaltına yerleşmiş olumsuz çekirdek inançları 6 haftalık uygulanan panikatak – HİPNOZ CD SETİ ile değiştiriyoruz. Bilgisayarın harddiski neyse bilinçaltı da bizim için odur. Bilinçaltındaki olumsuz kodlamalara hipnoz ile format atıyoruz. Yine çocukluk döneminde yaşanmış olan travmatik olayların düzenlenmesi ve yeniden yapılandırıyoruz.


TOP