Sonumut Psikolojik Hizmetler Merkezi olarak kurumsal hizmet vererek psikolojik sorunlar yaşayan vakalarımıza kalıcı ve garantili hizmet vermek amacıyla şirket olarak faaliyet göstermekteyiz. Birinci olarak amacımız sizleri memnun etmektir.

Bizler sizin için yaptığımız uygulamaların sonuç vermesi halinde en büyük ödülü kazanmış hissediyoruz. Kekemelik, konuşma bozukluğu, panik atak, depresyon, cinsel sorunlar, fobiler, tikler, aile içi şidddet gibi sorunları olanlara ücret ön planda olmaksızın yardımcı olmak, sorunlarını çözmek ve geleceğinizi kurtarmanız için ilk adımı atarak son umudunuz olmayı hedefliyoruz.
Sizleri de bu amaçla sorununuzu yok etmek için şubelerimize bekliyoruz.

  • Misyon
    Kişilerin kendi içlerinde yaşadıkları tıkanıklıkları çözebilmelerine, ilişkilerini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerine ve yaşam kalitelerini artırabilmelerine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz...
  • Vizyon
    Sizi, ailenizi ve çocuklarınızı güçlendirmek, sorunlarınızla başa çıkmanıza ve gelecekte oluşabilecek sorunları önlemenize yardımcı olmak, ihtiyaç duyduğunuz kişisel ve sosyal becerileri kazanmanızı sağlamaktır.
TOP